Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FC2A2R2
Permintaan Quote
Melayu
964492Image EEU-FC2A2R2.Panasonic
EEU-FC2A2R2
  • Nombor Bahagian
    EEU-FC2A2R2
  • Penerangan
    CAP ALUM 2.2UF 20% 100V RADIAL
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    100V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    22.8mA @ 120Hz
  • Nama lain
    EEUFC2A2R2
    P10766
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    1000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.079" (2.00mm)
  • galangan
    5.4 Ohms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.433" (11.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    2.2µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    2.2µF