Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FR0J332L
Permintaan Quote
Melayu
5257959Image EEU-FR0J332L.Panasonic
EEU-FR0J332L
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEU-FR0J332L
  • Penerangan
    CAP ALUM 3300UF 20% 6.3V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    6.3V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    FR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.976A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.47A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    EEUFR0J332L
    P16744
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    18 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3300µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3300µF