Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FR1C472B
Permintaan Quote
Melayu
3601237Image EEU-FR1C472B.Panasonic
EEU-FR1C472B
Dalam stok
250+
  • Nombor Bahagian
    EEU-FR1C472B
  • Penerangan
    CAP ALUM 4700UF 20% 16V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    16V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    FR
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.056A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.82A @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    EEU-FR1C472B-ND
    EEUFR1C472B
    P15343TB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.50mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    14 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    4700µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    4700µF