Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FS1A182L
Permintaan Quote
Melayu
EEU-FS1A182L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEU-FS1A182L
  • Penerangan
    CAP ALUM 1800UF 20% 10V T/H
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    10V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Siri
    FS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    1.248A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    1.56A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    EEUFS1A182L
    P122366
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    9000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.138" (3.51mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    30 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.866" (22.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    1800µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    1800µF