Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FS1E392B
Permintaan Quote
Melayu
3629372Image EEU-FS1E392B.Panasonic
EEU-FS1E392B
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
250+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEU-FS1E392B
  • Penerangan
    CAP ALUM 3900UF 20% 25V T/H
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    25V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Siri
    FS
  • Ripple Current @ Low Frequency
    3.056A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    3.82A @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can
  • Nama lain
    EEUFS1E392B
    P122326TB
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    10000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.295" (7.49mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • galangan
    14 mOhms
  • Tinggi - Duduk (Max)
    1.063" (27.00mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    3900µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    3900µF