Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-FS1J102
Permintaan Quote
Melayu
2831756Image EEU-FS1J102.Panasonic
EEU-FS1J102
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    EEU-FS1J102
  • Penerangan
    CAP ALUM 1000UF 20% 63V THRUHOLE
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    63V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.630" Dia (16.00mm)
  • Ripple Current @ Low Frequency
    2.241A @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    2.988A @ 100kHz