Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEU-HD1H331B
Permintaan Quote
Melayu
4982148Image EEU-HD1H331B.Panasonic
EEU-HD1H331B
Dalam stok
500+
  • Nombor Bahagian
    EEU-HD1H331B
  • Penerangan
    CAP ALUM 330UF 20% 50V RADIAL
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    50V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
  • Saiz / Dimensi
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Siri
    HD
  • Ripple Current @ Low Frequency
    410mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    615mA @ 100kHz
  • pembungkusan
    Tape & Box (TB)
  • Nama lain
    EEU-HD1H331B-ND
    EEUHD1H331B
    P15754TB
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 105°C
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    2000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
    0.197" (5.00mm)
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.689" (17.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    330µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    330µF