Rumah > Produk > Kapasitor > Kapasitor Elektrolitik Aluminium > EEV-EB2V470M
Permintaan Quote
Melayu
3101132Image EEV-EB2V470M.Panasonic
EEV-EB2V470M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EEV-EB2V470M
  • Penerangan
    CAP ALUM 47UF 20% 350V SMD
  • Model ECAD
  • Voltan - Rated
    350V
  • Toleransi
    ±20%
  • Permukaan Gunung Land Saiz
    0.748" L x 0.748" W (19.00mm x 19.00mm)
  • Saiz / Dimensi
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Siri
    EB
  • Ripple Current @ Low Frequency
    335mA @ 120Hz
  • Ripple Current @ High Frequency
    670mA @ 100kHz
  • penilaian
  • polarisasi
    Polar
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    Radial, Can - SMD
  • Nama lain
    PCE3596CT
  • Suhu Operasi
    -25°C ~ 105°C
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    21 Weeks
  • Sepanjang Hayat @ Temp.
    5000 Hrs @ 105°C
  • Lead Jarak
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.846" (21.50mm)
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
  • Penerangan terperinci
    47µF 350V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 5000 Hrs @ 105°C
  • kemuatan
    47µF