Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELC11D120F
Permintaan Quote
Melayu
ELC11D120F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ELC11D120F
  • Penerangan
    FIXED IND 12UH 3.4A 30 MOHM TH
  • Model ECAD
  • Jenis
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
    Radial Lead
  • Saiz / Dimensi
    0.453" Dia (11.50mm)
  • perisai
    Unshielded
  • Siri
    ELC11D
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Radial, Vertical Cylinder
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
    Ferrite
  • Pengilang Standard Lead Time
    14 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    10kHz
  • inductance
    12µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.547" (13.90mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    12µH Unshielded Wirewound Inductor 3.4A 30 mOhm Radial, Vertical Cylinder
  • DC Rintangan (DCR)
    30 mOhm
  • Rating Semasa
    3.4A