Rumah > Produk > penapis > Common Mode pencekik > ELF-22V035B
Permintaan Quote
Melayu
145439Image ELF-22V035B.Panasonic
ELF-22V035B
  • Nombor Bahagian
    ELF-22V035B
  • Penerangan
    COMMON MODE CHOKE 3.5A 2LN TH
  • Model ECAD
  • Voltan Rating - DC
  • Voltan Rating - AC
  • Saiz / Dimensi
    1.260" L x 0.906" W (32.00mm x 23.00mm)
  • Siri
    V
  • penilaian
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Vertical, 4 PC Pin
  • Nama lain
    ELF22V035B
    PLK1331
  • Suhu Operasi
  • Bilangan Lines
    2
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    2 (1 Year)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ketinggian (Max)
    1.535" (39.00mm)
  • Jenis penapis
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    2 Line Common Mode Choke Through Hole 3.5A DCR 75 mOhm (Typ)
  • DC Rintangan (DCR) (Max)
    75 mOhm (Typ)
  • Kad Ketebalan (mm)
    3.5A