Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELJ-SC270KF
Permintaan Quote
Melayu
3010580Image ELJ-SC270KF.Panasonic
ELJ-SC270KF
  • Nombor Bahagian
    ELJ-SC270KF
  • Penerangan
    FIXED IND 27UH 18MA 4.5 OHM SMD
  • Model ECAD
  • Jenis
  • Toleransi
    ±10%
  • Pembekal Peranti Pakej
    1008 (2520 Metric)
  • Saiz / Dimensi
    0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    SC
  • penilaian
  • Q @ Freq
    40 @ 2.52MHz
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    1008 (2520 Metric)
  • Nama lain
    PCD1078
    PCD1078CT
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    2.52MHz
  • inductance
    27µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.071" (1.80mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
    20MHz
  • Penerangan terperinci
    27µH Shielded Inductor 18mA 4.5 Ohm Max 1008 (2520 Metric)
  • DC Rintangan (DCR)
    4.5 Ohm Max
  • Rating Semasa
    18mA