Rumah > Produk > Pengaruh, Gelung, pencekik > Inductors tetap > ELL-5PS820M
Permintaan Quote
Melayu
2931842Image ELL-5PS820M.Panasonic
ELL-5PS820M
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ELL-5PS820M
  • Penerangan
    FIXED IND 82UH 360MA 1.16 OHM
    Wirewound
  • Toleransi
    ±20%
  • Pembekal Peranti Pakej
  • Saiz / Dimensi
    0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
  • perisai
    Shielded
  • Siri
    S
  • penilaian
  • Q @ Freq
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Nonstandard
  • Nama lain
    ELL5PS820M
    PCD2241TR
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Bahan - Teras
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekuensi Induktans - Ujian
    100kHz
  • inductance
    82µH
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Kekerapan - Sendiri salunan
  • Penerangan terperinci
    82µH Shielded Wirewound Inductor 360mA 1.16 Ohm Nonstandard
  • DC Rintangan (DCR)
    1.16 Ohm
  • Rating Semasa
    360mA
  • Semasa - Ketepuan
    340mA