Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERA-2ARB3400X
Permintaan Quote
Melayu
3400401Image ERA-2ARB3400X.Panasonic
ERA-2ARB3400X
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
10000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ERA-2ARB3400X
  • Penerangan
    RES SMD 340 OHM 0.1% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±10ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Siri
    ERA-2A
  • Mod panel
    340 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    ERA-2ARB3400X-ND
    ERA2ARB3400X
    P18032TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    23 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    340 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film