Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERA-2HRC4530X
Permintaan Quote
Melayu
468343Image ERA-2HRC4530X.Panasonic
ERA-2HRC4530X
  • Nombor Bahagian
    ERA-2HRC4530X
  • Penerangan
    RES SMD 453 OHM 0.25% 1/16W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.25%
  • suhu Pekali
    ±10ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Siri
    ERA-2H
  • Mod panel
    453 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.063W, 1/16W
  • Pakej / Kes
    0402 (1005 Metric)
  • Nama lain
    ERA2HRC4530X
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.016" (0.40mm)
  • Penerangan terperinci
    453 Ohms ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film