Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERA-6YEB751V
Permintaan Quote
Melayu
6028073Image ERA-6YEB751V.Panasonic
ERA-6YEB751V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ERA-6YEB751V
  • Penerangan
    RES SMD 750 OHM 0.1% 1/8W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.1%
  • suhu Pekali
    ±25ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Siri
    ERA-6Y
  • Mod panel
    750 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.125W, 1/8W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    ERA6YEB751V
    P750ZTR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.024" (0.60mm)
  • Penerangan terperinci
    750 Ohms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film