Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > ERG-2SJ362
Permintaan Quote
Melayu
795215Image ERG-2SJ362.Panasonic
ERG-2SJ362
  • Nombor Bahagian
    ERG-2SJ362
  • Penerangan
    RES 3.6K OHM 2W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±350ppm/°C
  • Saiz / Dimensi
    0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
  • Mod panel
    3.6 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    2W
  • Nama lain
    ERG2SJ362
    P3.6KW-2
    P3.6KW-2-ND
    P3.6KW-2BK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Penerangan terperinci
    3.6 kOhms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film