Rumah > Produk > Perintang > Melalui Hole Perintang > ERG-3SJ181
Permintaan Quote
Melayu
4780980Image ERG-3SJ181.Panasonic
ERG-3SJ181
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ERG-3SJ181
  • Penerangan
    RES 180 OHM 3W 5% AXIAL
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±300ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    Axial
  • Saiz / Dimensi
    0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm)
  • Siri
    ERG
  • Mod panel
    180 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    3W
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Axial
  • Nama lain
    ERG3SJ181
    P180W-3
    P180W-3BK
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 235°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
  • ciri-ciri
    Flame Proof, Safety
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    180 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film