Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERJ-1TYF271U
Permintaan Quote
Melayu
6496210Image ERJ-1TYF271U.Panasonic
ERJ-1TYF271U
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ERJ-1TYF271U
  • Penerangan
    RES SMD 270 OHM 1% 1W 2512
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    2512
  • Saiz / Dimensi
    0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
  • Siri
    ERJ
  • Mod panel
    270 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    1W
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    2512 (6432 Metric)
  • Nama lain
    ERJ1TYF271U
    PT270AETR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Penamatan
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    270 Ohms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film