Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERJ-2RKF3602X
Permintaan Quote
Melayu
6197397Image ERJ-2RKF3602X.Panasonic
ERJ-2RKF3602X
Dalam stok
10000+
  • Nombor Bahagian
    ERJ-2RKF3602X
  • Penerangan
    RES SMD 36K OHM 1% 1/10W 0402
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0402
  • Saiz / Dimensi
    0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
  • Mod panel
    36 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.1W, 1/10W