Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERJ-PA3F4530V
Permintaan Quote
Melayu
4118917Image ERJ-PA3F4530V.Panasonic
ERJ-PA3F4530V
Dalam stok
15000+
  • Nombor Bahagian
    ERJ-PA3F4530V
  • Penerangan
    RES SMD 453 OHM 1% 1/4W 0603
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0603
  • Saiz / Dimensi
    0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
  • Mod panel
    453 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    0603 (1608 Metric)
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    453 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film