Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERJ-PB6D3010V
Permintaan Quote
Melayu
2006849Image ERJ-PB6D3010V.Panasonic
ERJ-PB6D3010V
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    ERJ-PB6D3010V
  • Penerangan
    RES SMD 301 OHM 0.5% 1/4W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±0.5%
  • suhu Pekali
    ±50ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    301 Ohms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    ERJPB6D3010V
    P20958TR
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    301 Ohms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film