Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERJ-S08F2002V
Permintaan Quote
Melayu
6752996Image ERJ-S08F2002V.Panasonic
ERJ-S08F2002V
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    ERJ-S08F2002V
  • Penerangan
    RES SMD 20K OHM 1% 1/4W 1206
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    1206
  • Saiz / Dimensi
    0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
  • Mod panel
    20 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.25W, 1/4W
  • Pakej / Kes
    1206 (3216 Metric)
  • Nama lain
    ERJS08F2002V
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    20 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film