Rumah > Produk > Perintang > Cip perintang - permukaan Gunung > ERJ-UP6F2002V
Permintaan Quote
Melayu
1889023Image ERJ-UP6F2002V.Panasonic
ERJ-UP6F2002V
Dalam stok
5000+
  • Nombor Bahagian
    ERJ-UP6F2002V
  • Penerangan
    RES 20K OHM 1% 1/2W 0805
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±1%
  • suhu Pekali
    ±100ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0805
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Mod panel
    20 kOhms
  • Kuasa (Watt)
    0.5W, 1/2W
  • Pakej / Kes
    0805 (2012 Metric)
  • Nama lain
    ERJUP6F2002V
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 155°C
  • Bilangan Penamatan
    2
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.028" (0.70mm)
  • ciri-ciri
    Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
  • Kadar kegagalan
  • Penerangan terperinci
    20 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film