Rumah > Produk > Sensor, transduser > Suhu Sensor - termistor NTC > ERT-D3FFL300S
Permintaan Quote
Melayu
5327992Image ERT-D3FFL300S.Panasonic
ERT-D3FFL300S
  • Nombor Bahagian
    ERT-D3FFL300S
  • Penerangan
    THERMISTOR NTC 30OHM 3200K DISC
  • Siri
    ERT-D
  • Rintangan dalam ohm @ 25 ° C
    30
  • rintangan Toleransi
    ±15%
  • Power - Max
    600mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    Disc, 7.5mm
  • Nama lain
    ERTD3FFL300S
    PNT128
  • Suhu Operasi
    -30°C ~ 60°C
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Panjang - Lead Wire
    1.18" (30.00mm)
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Penerangan terperinci
    NTC Thermistor 30 Disc, 7.5mm