Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > ERZ-E10F331
Permintaan Quote
Melayu
538033Image ERZ-E10F331.Panasonic
ERZ-E10F331
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ERZ-E10F331
  • Penerangan
    VARISTOR 330V 4.5KA DISC 11.5MM
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    330V
  • Voltan varistor (Min)
    297V
  • Voltan varistor (Max)
    363V
  • Siri
    ZNR®
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    Disc 11.5mm
  • Nama lain
    ERZE10F331
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Circuits
    1
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    270V
  • Maksimum AC volt
    210V
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • tenaga
    72J
  • Penerangan terperinci
    330V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm
  • Semasa - Surge
    4.5kA
  • Kemuatan @ Frequency
    470pF @ 1kHz