Rumah > Produk > Perlindungan litar > TVS - varistor, movs > ERZ-VF2M201
Permintaan Quote
Melayu
1643731Image ERZ-VF2M201.Panasonic Electronic Components
ERZ-VF2M201
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
2000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    ERZ-VF2M201
  • Penerangan
    VARISTOR 200V 600A 2SMD JLEAD
  • Model ECAD
  • Voltan varistor (Typ)
    185V
  • Voltan varistor (Max)
    200V
  • Siri
    ZNR®
  • Rosh Status
    Tape & Reel (TR)
  • polarisasi
    2-SMD, J-Lead
  • Nama lain
    ERZVF2M201
    P7341TR
  • orientasi
    1
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C (TA)
  • Bilangan Pelabuhan
    170VDC
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount, MLCV
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Maksimum DC volt
    130VAC
  • Maksimum AC volt
    16J
  • Pengilang Standard Lead Time
    15 Weeks
  • Nombor Bahagian pengilang
    ERZ-VF2M201
  • tenaga
    600A
  • Penerangan
    VARISTOR 200V 600A 2SMD JLEAD
  • Semasa - Surge
    225V