Rumah > Produk > suis > Suis sentuhan > EVQ-P2K02Q
Permintaan Quote
Melayu
2206076Image EVQ-P2K02Q.Panasonic
EVQ-P2K02Q
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EVQ-P2K02Q
  • Penerangan
    SWITCH TACTILE SPST-NO 0.02A 15V
  • Model ECAD
  • Style penamatan
    J Lead
  • Tukar Travel
    0.70mm
  • Tukar Fungsi
    Off-Mom
  • Siri
    EVQP2
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Rangka
    4.70mm x 3.50mm
  • Nama lain
    P11084SDKR
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • Force operasi
    350gf
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Life mekanikal
    500,000 Cycles
  • Pengilang Standard Lead Time
    7 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Perlindungan Ingress
  • Voltan Illumination (nominal)
  • Illumination Jenis Warna
  • Illumination
    Non-Illuminated
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Surface Mount
  • Hubungi Rating @ Voltan
    0.02A @ 15VDC
  • Circuit
    SPST-NO
  • Jenis penggerak
    Standard
  • penggerak Haluan
    Top Actuated
  • penggerak Bahan
  • Penggerak Negara, Right Angle
  • Penggerak Tinggi off PCB, Vertical
    2.50mm