Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > EXB-28V511JX
Permintaan Quote
Melayu
6060327Image EXB-28V511JX.Panasonic
EXB-28V511JX
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EXB-28V511JX
  • Penerangan
    RES ARRAY 4 RES 510 OHM 0804
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±5%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    0804
  • Saiz / Dimensi
    0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
  • Siri
    EXB
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    510
  • Power Per Element
    62.5mW
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    0804, Convex, Long Side Terminals
  • Nama lain
    Y7511CT
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    4
  • Bilangan Pins
    8
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    13 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.018" (0.45mm)
  • Penerangan terperinci
    510 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals