Rumah > Produk > Perintang > Networks perintang, Tatasusunan > EXB-F6V334G
Permintaan Quote
Melayu
5781459Image EXB-F6V334G.Panasonic
EXB-F6V334G
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    EXB-F6V334G
  • Penerangan
    RES ARRAY 3 RES 330K OHM 6SIP
  • Model ECAD
  • Toleransi
    ±2%
  • suhu Pekali
    ±200ppm/°C
  • Pembekal Peranti Pakej
    6-SIP
  • Saiz / Dimensi
    0.586" L x 0.100" W (14.88mm x 2.54mm)
  • Siri
    EXB
  • Resistor-Ratio-Drift
  • Nisbah Pemadanan Rintangan
  • Rintangan (ohm)
    330k
  • Power Per Element
    200mW
  • pembungkusan
    Bulk
  • Pakej / Kes
    6-SIP
  • Nama lain
    EXBF6V334G
    Q2334
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 125°C
  • Bilangan Perintang
    3
  • Bilangan Pins
    6
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.195" (4.95mm)
  • Penerangan terperinci
    330k Ohm ±2% 200mW Power Per Element Isolated 3 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SIP