Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > HC4-HP-DC48V
Permintaan Quote
Melayu
2260256Image HC4-HP-DC48V.Panasonic
HC4-HP-DC48V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    HC4-HP-DC48V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    38.4 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    4.8 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC - Max
  • Siri
    HC
  • Siaran Masa
    20ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 70°C
  • beroperasi Masa
    20ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    5A
  • Hubungi bahan
    Silver Nickel (AgNi)
  • Borang hubungan
    4PDT (4 Form C)
  • Voltan Coil
    48VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    2.6 kOhms
  • Power Coil
    900 mW
  • Coil Semasa
    18.5mA