Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > JC1AF-B-DC24V
Permintaan Quote
Melayu
5088430Image JC1AF-B-DC24V.Panasonic
JC1AF-B-DC24V
  • Nombor Bahagian
    JC1AF-B-DC24V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE SPST 15A 24V
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    19.2 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    2.4 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC - Max
  • Siri
    JC
  • Siaran Masa
    2ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 60°C
  • beroperasi Masa
    15ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 24VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    15A
  • Hubungi bahan
    Silver Alloy
  • Borang hubungan
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltan Coil
    24VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    640 Ohms
  • Power Coil
    900 mW
  • Coil Semasa
    37.5mA