Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > JK1AF-18V
Permintaan Quote
Melayu
4908992Image JK1AF-18V.Panasonic
JK1AF-18V
  • Nombor Bahagian
    JK1AF-18V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE SPST 3A 18V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    14.4 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    0.9 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 110VDC - Max
  • Siri
    JK
  • Siaran Masa
    2ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • beroperasi Masa
    4ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Sealed - Flux Protection
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 18VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    3A
  • Hubungi bahan
    Silver Alloy
  • Borang hubungan
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltan Coil
    18VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    1.62 kOhms
  • Power Coil
    200 mW
  • Coil Semasa
    11.0mA