Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > JS1AF-F-48V-F
Permintaan Quote
Melayu
JS1AF-F-48V-F
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
100+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    JS1AF-F-48V-F
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE SPST 10A 48V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    33.6 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    4.8 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 100VDC - Max
  • Siri
    JS
  • Siaran Masa
    10ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 105°C
  • beroperasi Masa
    10ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    16 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Insulation - Class F, Sealed - Flux Protection
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    10A
  • Hubungi bahan
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Borang hubungan
    SPST-NO (1 Form A)
  • Voltan Coil
    48VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    6.4 kOhms
  • Power Coil
    360 mW
  • Coil Semasa
    7.5mA