Rumah > Produk > Optoelectronics > Lampu LED - White > LNJ03004GLD1
Permintaan Quote
Melayu
4194546Image LNJ03004GLD1.Panasonic
LNJ03004GLD1
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
4000+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    LNJ03004GLD1
  • Penerangan
    LED WARM WHITE 2700K 82CRI 1212
  • Model ECAD
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Typ)
    6.2V
  • sudut Penglihatan
  • Rintangan haba Pakej
    25°C/W
  • Pembekal Peranti Pakej
    3230
  • Saiz / Dimensi
    0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
  • Siri
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    1212 (3030 Metric)
  • Nama lain
    P16841TR
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Lumen / @ Semasa - Ujian
    112 lm/W
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Tinggi - Duduk (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • Fluks @ 85 ° C, Semasa - Ujian
  • Fluks @ 25 ° C, Semasa - Ujian
    52 lm (37 lm ~ 60 lm)
  • Penerangan terperinci
    LED Lighting - White, Warm 2700K 6.2V 75mA 1212 (3030 Metric)
  • Semasa - Ujian
    75mA
  • Semasa - Max
    120mA