Rumah > Produk > Motors, Solenoid, Lembaga Pemandu / Modul > Motors - AC, DC > M91Z90G4L
Permintaan Quote
Melayu
M91Z90G4L
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M91Z90G4L
  • Penerangan
    MOTOR INDUCT 90MM 100V 90W