Rumah > Produk > Motors, Solenoid, Lembaga Pemandu / Modul > Motors - AC, DC > M9MX40S4YGA
Permintaan Quote
Melayu
M9MX40S4YGA
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
5+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    M9MX40S4YGA
  • Penerangan
    MOTOR INDUCT 90MM 100V 40W