Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > MAZ42000MF
Permintaan Quote
Melayu
6162770Image MAZ42000MF.Panasonic Electronic Components
MAZ42000MF
  • Nombor Bahagian
    MAZ42000MF
  • Penerangan
    DIODE ZENER 20V 370MW DO34
  • Model ECAD
  • Voltan - Pengasingan
    55 Ohm
  • Voltan - Breakdown
    DO-34
  • Siri
  • Rosh Status
    Cut Tape (CT)
  • Power - Max
    370mW
  • polarisasi
    DO-204AG, DO-34, Axial
  • Nama lain
    MAZ42000MFCT
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Kelembapan Kepekaan Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Nombor Bahagian pengilang
    MAZ42000MF
  • Galangan (Max) (Zzt)
    20V
  • berkembang Penerangan
    Zener Diode 370mW ±6% Through Hole DO-34
  • ESR (Siri rintangan Setaraf)
    ±6%
  • Konfigurasi diod
    50nA @ 14V
  • Penerangan
    DIODE ZENER 20V 370MW DO34
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    900mV @ 10mA