Rumah > Produk > Discrete Semiconductor Produk > Diod - Zener - Single > MAZ8270GLL
Permintaan Quote
Melayu
4873510Image MAZ8270GLL.Panasonic
MAZ8270GLL
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    MAZ8270GLL
  • Penerangan
    DIODE ZENER 27V 150MW SMINI2
  • Model ECAD
  • Voltan - Zener (Nom) (Vz)
    27V
  • Voltan - Penyerang (Vf) (Max) @ Jika
    1V @ 10mA
  • Toleransi
    ±7%
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMini2-F3
  • Siri
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    SC-90, SOD-323F
  • Nama lain
    MAZ8270GLLCT
  • Suhu Operasi
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Galangan (Max) (Zzt)
    120 Ohms
  • Penerangan terperinci
    Zener Diode 27V 150mW ±7% Surface Mount SMini2-F3
  • Semasa - Songsang Kebocoran @ Vr
    50nA @ 21V