Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > NC4D-DC48V
Permintaan Quote
Melayu
5333080Image NC4D-DC48V.Panasonic
NC4D-DC48V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    NC4D-DC48V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE 4PDT 5A 48V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    38.4 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    4.8 VDC
  • Style penamatan
    Plug In
  • Voltan switching
    250VAC - Max
  • Siri
    NC
  • Siaran Masa
    10ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Tube
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 55°C
  • beroperasi Masa
    20ms
  • pemasangan Jenis
    Socketable
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 48VDC Coil Socketable
  • Hubungi Rating (Semasa)
    5A
  • Hubungi bahan
    Silver Nickel (AgNi)
  • Borang hubungan
    4PDT (4 Form C)
  • Voltan Coil
    48VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    3.2 kOhms
  • Power Coil
    720 mW
  • Coil Semasa
    15.0mA