Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > S4EB-L2-48V
Permintaan Quote
Melayu
S4EB-L2-48V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
50+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    S4EB-L2-48V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURP SPST X 4 4A 48V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    33.6 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 48VDC - Max
  • Siri
    S
  • Siaran Masa
    15ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Tube
  • Suhu Operasi
    -55°C ~ 65°C
  • beroperasi Masa
    15ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Sealed - Amber
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) x 4 48VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    4A
  • Hubungi bahan
    Silver Alloy, Cadmium Free
  • Borang hubungan
    SPST-NO (1 Form A) x 4
  • Voltan Coil
    48VDC
  • Coil Jenis
    Latching, Dual Coil
  • Coil rintangan
    6.5 kOhms
  • Power Coil
    355 mW
  • Coil Semasa
    7.4mA