Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > SFS2-L-DC12V-D
Permintaan Quote
Melayu
488799Image SFS2-L-DC12V-D.Panasonic
SFS2-L-DC12V-D
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SFS2-L-DC12V-D
  • Penerangan
    RELAY SAFETY 4PST 6A 12V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    9 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    1.2 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 30VDC - Max
  • Siri
    SFS
  • Siaran Masa
    20ms
  • Jenis relay
    Safety
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    SFS2-L-DC12V-D-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • beroperasi Masa
    20ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    11 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Diode, LED Indicator
  • Penerangan terperinci
    Safety Relay 4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B) 12VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    6A
  • Hubungi bahan
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Borang hubungan
    4PST-2NO/2NC (2 Form A, 2 Form B)
  • Voltan Coil
    12VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    400 Ohms
  • Power Coil
    360 mW
  • Coil Semasa
    30.0mA