Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > SFS5-L-DC24V
Permintaan Quote
Melayu
4746447Image SFS5-L-DC24V.Panasonic
SFS5-L-DC24V
Dalam stok
1+
  • Nombor Bahagian
    SFS5-L-DC24V
  • Penerangan
    RELAY SAFETY 6PST 6A 24V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    18 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    2.4 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 30VDC - Max
  • Siri
    SFS
  • Siaran Masa
    20ms
  • Jenis relay
    Safety
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    SFS5-L-DC24V-ND
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 85°C
  • beroperasi Masa
    20ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    LED Indicator
  • Penerangan terperinci
    Safety Relay 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) 24VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    6A
  • Hubungi bahan
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Borang hubungan
    6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B)
  • Voltan Coil
    24VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    1.15 kOhms
  • Power Coil
    500 mW
  • Coil Semasa
    20.8mA