Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > SFY5-DC21V
Permintaan Quote
Melayu
6599537Image SFY5-DC21V.Panasonic
SFY5-DC21V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
20+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SFY5-DC21V
  • Penerangan
    RELAY SAFETY 6PST 6A 21V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    15.8 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    3.2 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 30VDC - Max
  • Siri
    SF-Y
  • Siaran Masa
    10ms
  • Jenis relay
    Safety
  • pembungkusan
    Bulk
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 70°C
  • beroperasi Masa
    20ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    8 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    Safety Relay 6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B) 21VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    6A
  • Hubungi bahan
    Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
  • Borang hubungan
    6PST-5NO/1NC (5 Form A, 1 Form B)
  • Voltan Coil
    21VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    666 Ohms
  • Power Coil
    670 mW
  • Coil Semasa
    32.0mA