Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > SP4-P-DC24V
Permintaan Quote
Melayu
184347Image SP4-P-DC24V.Panasonic
SP4-P-DC24V
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    SP4-P-DC24V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 24V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    16.8 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    2.4 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    250VAC, 30VDC - Max
  • Siri
    SP
  • Siaran Masa
    20ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
    SP4-P-DC24V-ND
    SP4PDC24V
  • Suhu Operasi
    -50°C ~ 60°C
  • beroperasi Masa
    30ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    10A
  • Hubungi bahan
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Borang hubungan
    4PDT (4 Form C)
  • Voltan Coil
    24VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    1.92 kOhms
  • Power Coil
    300 mW
  • Coil Semasa
    12.5mA