Rumah > Produk > geganti > Kuasa Geganti, Over 2 Amps > ST1-DC24V
Permintaan Quote
Melayu
6402042Image ST1-DC24V.Panasonic
ST1-DC24V
  • Nombor Bahagian
    ST1-DC24V
  • Penerangan
    RELAY GEN PURPOSE DPST 8A 24V
  • Model ECAD
  • Hidupkan Voltan (Max)
    19.2 VDC
  • Matikan Voltan (Min)
    2.4 VDC
  • Style penamatan
    PC Pin
  • Voltan switching
    380VAC, 250VDC - Max
  • Siri
    ST
  • Siaran Masa
    10ms
  • Jenis relay
    General Purpose
  • pembungkusan
    Tube
  • Nama lain
  • Suhu Operasi
    -40°C ~ 60°C
  • beroperasi Masa
    15ms
  • pemasangan Jenis
    Through Hole
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • ciri-ciri
    Sealed - Fully
  • Penerangan terperinci
    General Purpose Relay DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B) 24VDC Coil Through Hole
  • Hubungi Rating (Semasa)
    8A
  • Hubungi bahan
    Silver Alloy
  • Borang hubungan
    DPST-NO/NC (1 Form A, 1 From B)
  • Voltan Coil
    24VDC
  • Coil Jenis
    Non Latching
  • Coil rintangan
    2.4 kOhms
  • Power Coil
    240 mW
  • Coil Semasa
    10.0mA