Permintaan Quote
Melayu
1974161Image UP0431100L.Panasonic
UP0431100L
  • Nombor Bahagian
    UP0431100L
  • Penerangan
    TRANS PREBIAS NPN/PNP SSMINI6
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    50V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    250mV @ 300µA, 10mA
  • Jenis transistor
    1 NPN, 1 PNP - Pre-Biased (Dual)
  • Pembekal Peranti Pakej
    SSMINI6-F1
  • Siri
  • Rintangan - Pangkalan Penggabungan (R2)
    10 kOhms
  • Resistor - Base (R1)
    10 kOhms
  • Power - Max
    125mW
  • pembungkusan
    Tape & Reel (TR)
  • Pakej / Kes
    SOT-563, SOT-666
  • Nama lain
    UP0431100LTR
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
    150MHz, 80MHz