Permintaan Quote
Melayu
1630060Image UP0460100L.Panasonic
UP0460100L
  • Nombor Bahagian
    UP0460100L
  • Penerangan
    TRANS NPN/PNP 50V 0.1A SSMINI6
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    50V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    300mV @ 10mA, 100mA / 500mV @ 10mA, 100mA
  • Jenis transistor
    NPN, PNP
  • Pembekal Peranti Pakej
    SSMINI6-F1
  • Siri
  • Power - Max
    125mW
  • pembungkusan
    Original-Reel®
  • Pakej / Kes
    SOT-563, SOT-666
  • Nama lain
    UP0460100LDKR
  • Suhu Operasi
    125°C (TJ)
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
    150MHz, 80MHz