Permintaan Quote
Melayu
578773
XP0621000L
  • Nombor Bahagian
    XP0621000L
  • Penerangan
    TRANS PREBIAS DUAL NPN SMINI6
  • Model ECAD
  • Voltan - Collector Pemancar Kerosakan (Max)
    50V
  • VCE Ketepuan (Max) @ Ib, Ic
    250mV @ 300µA, 10mA
  • Jenis transistor
    2 NPN - Pre-Biased (Dual)
  • Pembekal Peranti Pakej
    SMINI6-G1
  • Siri
  • Rintangan - Pangkalan Penggabungan (R2)
  • Resistor - Base (R1)
    47 kOhms
  • Power - Max
    150mW
  • pembungkusan
    Cut Tape (CT)
  • Pakej / Kes
    6-TSSOP, SC-88, SOT-363
  • Nama lain
    XP0621000LCT
  • pemasangan Jenis
    Surface Mount
    Lead free / RoHS Compliant
  • Kekerapan - Peralihan
    150MHz