Permintaan Quote
Melayu
6961024Image DR10-250-D.Panduit
DR10-250-D
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    DR10-250-D
  • Penerangan
    CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
  • Model ECAD
  • tolok Wire
    10-12 AWG
  • penamatan
    Crimp
  • Jenis terminal
    Angled - 90°, Flag
  • tab Lebar
    0.250" (6.35mm)
  • tab Ketebalan
    0.032" (0.81mm)
  • Panjang tab
  • Siri
    Pan-Term®
  • pembungkusan
    Bulk
  • Nama lain
    DR10-250-D-ND
  • pemasangan Jenis
    Free Hanging (In-Line), Right Angle
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    Not Applicable
  • Pengilang Standard Lead Time
    4 Weeks
  • Panjang - keseluruhan
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead free / RoHS Compliant
  • Insulation Diameter
  • Insulation
    Non-Insulated
  • jantina
    Female
  • ciri-ciri
  • Penerangan terperinci
    0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Non-Insulated