Rumah > Produk > Optoelectronics > Modul paparan - LCD, OLED, Graphic > E2154FS091
Permintaan Quote
Melayu
2495157Image E2154FS091.Pervasive Displays
E2154FS091
Permintaan Quote
Harga Rujukan (Dalam Dolar AS)
Dalam stok
1+
Pertanyaan Dalam Talian
Spesifikasi
  • Nombor Bahagian
    E2154FS091
  • Penerangan
    1.54" EPD, SPECTRA, W.ITC
  • Status Status Percuma / Rosh Status
    Lead percuma / RoHS Compliant
  • Model ECAD
  • melihat Kawasan
    27.51mm W x 27.51mm H
  • Skrin sentuh
  • Siri
  • Tahap Sensitiviti Lembapan (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Pengilang Standard Lead Time
    10 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • antara muka
    SPI
  • Graphics Warna
    Black, Red, White
  • dot Saiz
  • dot Pixels
    152 x 152
  • dot Pitch
    0.18mm W x 0.18mm H
  • Jenis paparan
    TFT - Electronic Paper Display (EPD)
  • Mod paparan
  • Diagonal Saiz Skrin
    1.54" (39.12mm)
  • Penerangan terperinci
    Graphic LCD Display Module Black, Red, White TFT - Electronic Paper Display (EPD) SPI 1.54" (39.12mm) 152 x 152